گزارش توسعه فردی مهرماه

به سبک و سیاقی که از ابتدای سال ۱۴۰۱ شروع کرده‌ام گزارش توسعه فردی مهرماه ۱۴۰۲ را اینجا می‌نویسم. برای دسترسی به گزارش‌های ماه‌های پیشین و همچنین هدف گذاری سالانه این صفحه را ملاحظه بفرمایید:

مهرماه تقریبا می‌شود گفت «هیچ کار خاصی» انجام نداده‌ام. هیچ هدف بزرگی و هیچ گام مهمی هم برنداشته‌ام.

از اواخر شهریور ماه که درگیر بحث «جذب سرمایه» شدیم تا اواخر مهرماه، «تمام» روتین‌های زندگی‌ام به هم ریختند. گهگاهی چند مسئله ریاضی حل کردم و بیشتر زمانم در سوشال مدیا صرف ایجاد ارتباط و ارسال پیام به کسانی شد که به گمان من می‌توانستند در امر سرمایه‌پذیری کمک‌مان کنند.

یار رشد با سرعت اندکی به پیش می‌‍رود. نوشتن روزانه تقریبا متوقف شده‌است، مصرف قند و اضطراب و استرس همراه با آن (با مصرف بالاتر قند معمولا حالم بدتر هم می‌شود) و افزایش وزنم به اعدادی که به سختی برای پایین آوردنشان تلاش کرده‌بودم، همراه شد.

روتین مطالعه من کم شد و شب‌ها بدتر خوابیدم و در نتیجه روزها را به زور سر کردم. این وسط قراردادم با صداگرد هم تمام شد و به صورت تمام وقت دنبال کار هستم.

مشاوره‌هایی که منبع درآمد جانبی خوبی برایم بودند همگی تعطیل شدند و اکنون هیچ لاین درآمدی جانبی ندارم. یار رشد هم هنوز تا درآمد زایی خیلی کار دارد.

تنها روتینی که به ضرب و زور دولینگو دنبال کردم روتین آموختن زبان آلمانی و زولو بوده‌است و مابقی روتین‌ها کم‌کم فراموش شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *