گزارش توسعه مهارتی فروردین ماه

فکر افزار عصر محتوا خود محتواست

به سبک و سیاقی که از ابتدای ۱۴۰۰ شروع کرده‌ام، گزارش توسعه مهارتی فروردین ماه را اینجا می‌نویسم. برای دسترسی به گزارش‌های پیشین و هدف‌گذاری‌ها همواره می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید:

مختصر فروردین همچنان به کار خاصی نگذشت. در حال بازبینی هدف‌ها و روش‌های هدف‌گذاری و تنظیم آن‌ها با «هفت عادت مردمان مؤثر» بودم و هنوز به نتیجه خاصی نرسیده‌ام.

در حال «آهستگی» زندگی بودم و بیشتر مواقع بیشتر فکر کردم تا عمل.

از منظر کاری هم در حال جابجایی هستم و هنوز به آن ثبات مدنظرم نرسیده‌ام که بتوانم روتینم را دقیق تنظیم کنم. متأسفانه با وجود تمام تمرین‌ها و کارهایی که برای رواقی‌گری و زندگی در شرایط فشار و Fluctutate Nec Mergitur داشتم، هنوز هم در برابر بی‌ثباتی ذهنم درگیر و قفل می‌شود.

تنها نکته مثبت این دوران دریافت پیشنهادهای کاری برای موقعیت شغلی «مدیرعامل» از طرف شرکت‌های بسیار خوب بوده‌است.

دلخوشی اصلی من همچنان چهارشنبه‌ها و کلاس‌های دروس مدیریت اجرایی در سازمان مدیریت صنعتی است و پیش از آن از مسئله دیگری نمی‌توانم خوشحال باشم.

در مجموع فروردین و شاید اردیبهشت و شاید هم خرداد زمان بازبینی و هدف گذاری دقیق و تلاش برای رسیدن به «روش رسیدن به هدف‌ها» باشد. حداقل برای یک بار هم که شده میتوان این کار را دقیق‌تر انجام داد و پس از آن عمری را از این که بیش از ۵۰ درصد اهداف محقق شده‌اند، لذت برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *