#بامتمم

سه سال گذشت.

از نخستین روزهایی که در پلتفرم «محل توسعه مهارتهای من» ثبت نام کردیم.

سه سال گذشت.

از نخستین و لرزان ترین دوستی ها.

سه سال گذشت.

و اما این بار قرار است «گرد» هم بیاییم تا حضوری نو تجربه کنیم.

 

#با_متمم

بلیط گردهمایی

 

از آن روزهایی که متمم به این شکل بود

طرح قدیمی متمم

 

طرح متمم

 

طرح متمم

طرح متمم

و آن زمان که شهرزاد این چنین دوست داشتنی کامنت می گذاشت (و هنوز هم می گذارد)

کامنت های شهرزاد

 

من “متممی” هستم.

 

14 دیدگاه برای “#بامتمم

 1. سلام یاور جان.
  چه #بامتممِ دوست داشتنی ای نوشتی.
  مخصوصاً آخرش که خاطره ی اون کامنت رو برای من زنده کردی.
  واقعا لذت بردم و ازت خیلی ممنونم.
  دیگه هر وقت دلم برای دیدن مراحل بلوغِ متمم تنگ بشه، میام توی وبلاگت و این پستِ قشنگ رو میخونم.

  خودت میدونی که از باارزش ترین و بهترین دوستهای متممیِ من هستی.
  خوشحالم که پنجشنبه میبینمت.
  به امید دیدار

 2. سلام
  خیلی جالب نوشتی ، مخصوصا با عکسهایی که گذاشتی .
  می خواستم بابت اون چند دقیقه ای هم که تجربیات خودت رو در گردهمایی با ما به اشتراک گذاشتی ، تشکر کنم. واقعا جذاب سخنرانی میکنی و توجه زیادی رو میتونی بگیری. من و دوستام که نمی خواستیم حرفات تموم بشن و منتظر جمله بعدی بودیم. امیدوارم اگر در آینده گردهمایی باشه یکی از سخنرانها باشی.

  1. شراره عزیز

   از لطفت بی نهایت ممنونم. اساسا سخنرانی در جمع بزرگان و اندیشمندان شایسته شخصی با توان ذهنی و تحلیلی و فکری اندکی هم چون من نیست.
   به قول حافظ : ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست. و من در آن عرصه سیمرغ و عرصه های بزرگ تر، احتمالا عرض خود برده و زحمت شما دارم. از این رو همواره در پای صحبت های دوستان بزرگوار و دانشمندم دو زانو نشستن و شاگردی کردن را به آن بالا رفتن و درد آوردن گوش دیگران ترجیح می دهم.

   با مهر
   یاور

 3. سلام اقا یاور عزیز
  برای منی که از اوایل همراه متمم نبودم ، بلوغ متمم رو خیلی زیبا به تصویر کشیدید . همیشه از خوندن کامنت هاتون در متمم لذت میبرم ( اینو قبلا هم بهتون گفته بودم ) و زمانی که نوشتها و تجربیات ارزشمندتون رو در وبلاگتون خوندم ، در دل شخصیتتون رو تحسین کردم . تصور من از شخصیت شما فردی کاملا جدی و سخت گیر بود . ( یه احترام خاص همراه با ترس ، بزارید به حساب یه اعتراف 🙂 ) اما دیدار نزدیک شما در روز گردهمایی و شوخ طبیعی و شخصیت خاصتون و شنیدن صحبت های چند دقیقه ای شما با بیان بسیار شیوا و دلنشیتون ، جایگاه شخصیتتون رو برام صد چندان کرد و مشتاق و علاقمند به اینکه بتونم بیشتر شنونده صحبت های شما باشم و از نکات مفید و تجربیات ارزشمندتون بهره ببرم . امیدوارم در آینده ، فرصت دیدار چنین روز به یادماندنی ، دوباره تکرار بشه و مجالی باشه برای یادگیری بیشتر از شما فرهیختگان عزیز .

 4. سلام یاور جان
  همیشه از نوشته هات لذت بردم و خواستم اینجا ازت به خاطر تمام مطالب خوب و مفیدی که در متمم نوشتی و مینویسی و هم به خاطر صحبتهای شیرین و شیوایی که در گردهمایی برامون داشتی ازت تشکر کنم. خیلی خوشحالم که در کنار شما دوستان فرهیخته هر روز چیزهای جدید یاد می گیرم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 11 =